Blog

 

Pizzetky oslavily v Art-n-Coffe své 3. narozeniny

12.12.2015

Pizzetky v Art-n-CoffeeJsme rádi, že jsme mohli poskytnout prostor KAVÁRNY & GALERIE Art-n-Coffee k oslavě narozenin „pizzetek“.

Večer s bohatým programem doprovázelo několik hudebních vystoupení. Pro účastníky jsme připravili z naší nabídky ochutnávku celé škály našich smoothies.

 

Rozhovor Petra Vacka s Hanou Homolkovou pro Rádio Junior

11.12.2015

Hana Homolková rozhovor pro Radio JuniorVe středu 9.12.2015 jsem ráda přijala pozvání herce a moderátora Petra Vacka do Klubu Rádia Junior – pořadu pro děti Českého rozhlasu.

Povídali jsme si o tom, jak dětem i dospělým v sochařské komunitě Tengenenge v africkém Zimbabwe pomáhá Klub přátel Tengenenge a jak se žije dětem v Africe.

 

V pátek 11. 12. 2015 v Art-n-Coffee slaví 3. narozeniny „Pizzetky“

8.12.2015

Pizzetky „Pizzetky“ jsou sukénky pro podporu ženskosti, křehkosti, jemnosti a ženské síly. Název je inspirovaný italským „il pizzo“ – krajka. „Pizzetky“ jsou projektem pro plnohodnotný život žen, mužů a dětí. Autorkou projektu „Pizzetek“ je Michaela Meera.

Benefiční dražba „Pizzetek“ na podporu projektu se uskuteční v 18:30.

 

Poděkování donorům akce Vánoce pro Tengenenge

6.12.2015

Vánoce pro Tengenenge

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se zúčastnili akce Vánoce pro Tengenenge, a zakoupením vánočních ozdob či afrických šperků přispěli na charitativní činnost Klubu přátel Tengenenge.

Klub přátel Tengenenge financuje předškolní výchovu v sochařské komunitě a podporuje další projekty navázané na vzdělávání děti sochařů.

 

Naše socha byla vydražena pro děti na aukci UNICEF za 25 tisíc Kč

29.11.2015

Dražba panenek pro UNICEF 2015

V úterý 24. listopadu 2015 se v Českém muzeu hudby v Praze uskutečnila již třináctá benefiční aukce panenek organizovaná českou pobočkou UNICEF. Panenky do aukce věnují především přední čeští designéři a známé osobnosti.

Celkem bylo letos draženo 25 panenek. Jednou z nich – sochou od sochaře Wasiri Amali Maloly s názvem Zasněná – jsme do aukce přispěli i my. Socha dívky byla vydražena za 25 tisíc Kč a ve společnosti panenek známějších osobností se rozhodně neztratila.

 

Vánoce pro Tengenenge

26.11.2015

Vánoce pro Tengenenge

Ve středu 2. prosince 2015 od 18 hodin bychom vás rádi pozvali na slavnostní vernisáž soch a obrazů ze Zimbabwe při příležitosti otevření KAVÁRNY & GALERIE Art-n-Coffee spojenou s benefičním večerem na podporu dětí v sochařské komunitě Tengenenge.

Pozvánku na večer „Vánoce pro Tengenenge“ naleznete zde. Těšíme se na setkání.

 

Z Tengenenge na Příkopy

26.11.2015

Ondřej a Hana Homolkovi - majitelé KAVÁRNY & GALERIE Art-n-Coffee

Vážení přátelé, milovníci kávy i milovníci umění,

tímto příspěvkem otevíráme blog KAVÁRNY & GALERIE Art-n-Coffee a máme přání, aby se tato stránka stala místem, kde naleznete informace a novinky o naší kavárně, o výstavách i společenských akcích, které pro vás budeme připravovat. Zároveň ale chceme, aby blog byl místem, kde budete moci naše příspěvky komentovat a poskytnout nám tak zpětnou ke všem našim aktivitám.